אודותי

ההבדל בין איך שהבית שלך נראה ואיך הוא יכול להיראות, תלוי במעצבת שבחרת

עם אבא מהנדס בניין ואמא אוהבת אסתטיקה ועיצוב איכותי גדלתי להיות מעצבת פנים אפילו שגיליתי את ייעודי קצת באיחור. לאחר שבמשך 24 שנים ניהלתי מרפאת מומחים, למדתי את התחום לעומקו ואני בוגרת מכללת בניין ודיור ועוסקת בעיצוב פנים והום סטיילינג בשש השנים האחרונות. אין לי קו עיצובי אחד כי אני חושבת שכל פרויקט עומד בפני עצמו וצריך להתאים את הרעיונות לחלל האתר ולאנשים.

אני נהנית מכל רגע בעבודה שלי, החל מפגישת ההיכרות דרך הכנת הפרוגרמה, התכנית העיצובית, ההדמיות, השרטוטים, תכניות העבודה, ימי הליווי לחנויות לצורך בחירת חומרי גמר ורהיטים ועד הרגע שבו הלקוחות נכנסים לדירה המעוצבת ואני מגיעה עם הצלם. מוזמנים לראות חלק מהפרויקטים שלי.

הרבה מעבר לעיצוב פנים

הלקוחות שלי נהנים לא רק מבית או חלל עבודה מעוצבים, אלא גם מהקפדה מלאה על סטנדרטים גבוהים, יחס אישי וחם לצד מקצועיות ומקצוענות, יסודיות ועמידה בתקציב ובלוחות הזמנים. השרות והיחס שאני נותנת ללקוחות הם השרות והיחס שאני מצפה לקבל מבעלי מקצוע אחרים… והלקוחות שלי יודעים להעריך זאת. אתם מוזמנים לקרוא חוות דעת.

לחלוק את הידע העיצובי עם אחרים

בנוסף על עבודתי כמעצבת פנים והום סטיילינג אני מרצה במסגרות שונות. בהרצאות אני משתפת את הקהל בנושאי עיצוב פנים, הלבשת הבית, מעברי דירות, עיצוב מרפאות ומשרדים.

היתרון שבשילוב סטיילינג והעיצוב הוא האפשרות לתכנן בו זמנית מרחבים שונים בחלל, כמו למשל את איזור המגורים ו/או חלל העבודה.

עד היום פורסמו מספר פרויקטים שלי באתר בניין ודיור, מגזין “פנימה” של המגזר הדתי ומגזין “עיצוב”…מוזמנים לתקשורת

מגזין “פנימה”
Scanned Document
Scanned Document
Scanned Document

ועוד כמה דברים שלא ידעת על שרה שטיינר

אני גרה באותו בית בו נולדתי, נשואה + 3 ילדים, אוהבת בעלי חיים ולכן צמחונית עם נטייה לטבעונות.

אוהדת את מכבי תל אביב בכדורגל – אהדה אותה העברתי גם לילדי וכעת גם לנכד.

חייגו עכשיו 054-972-0131 או צרו קשר