עיצוב פנים – הדירה של רוני – ראשון לציון*

(פרוייקט משותף עם נעמי קיל, אדריכלית ומעצבת פנים)

2006 רוני מתחיל תהליך לעיצוב הבית (לא איתי)
2014- הכרנו, סיימנו את הפרויקט

והדירה? סוקרה בתקשורת
*הערה חשובה: סיפור אמיתי.

בגיל 43 אחרי גירושין הוא רכש לעצמו פינה. הוא העיד על עצמו ” אין לי כשרון לעיצוב”, גם לתאר מה הוא רוצה היה לו מאתגר בהתחלה. אחרי סאשן של החלפת מעצבים ו”מעצבני” פנים שנמשך “רק” 8 שנים הכרנו. ומכאן אני מצרפת את דבריו:

 ” פגשתי את שרה ונעמי וכאילו הכל התבהר. הכימיה הייתה מידית. זה התחיל בכך שכשהיו שואלות אותי על סגנון העיצוב של חלק מסוים בדירה, הייתי מתחיל בגמגום תוך הסבר מה אני לא רוצה והן ידעו לתרגם באופן מופלא את תשובתי למה אני רוצה. בנוסף הן גם הסכימו לספק הדמיה בטרם יחל השיפוץ. הפגישה הראשונה הייתה מדהימה.  חתמנו על הסכם עבודה שכלל שלב ראשון של הדמיה שצריכה לעבור אישור. וכמובן שהתוצאה הסופית הייתה בדיוק לשביעות רצוני. היום אני יכול לומר בלב שלם שאני חוזר כל יום לדירה שאני אוהב להיות בה. יותר מזה, בשבילי זה היה תהליך לימוד מופלא! אם בהתחלה לא הבנתי אפילו מה אני רוצה או מחפש הרי שבסיום התהליך עם שרה ונעמי אני מרגיש כמו בוגר 4 שנות לימוד בעיצוב. פיתחתי גם טעם, ובעיקר אינטואיציה עיצובית.

בסיום השיפוץ נבחרה הדירה לפרסום ב”בניין ודיור”, גם באתר “וואלה” ובמגזין פנימה במגזר הדתי, מה שלדעתי מעיד יותר מכל על העבודה שנעשתה. שרה ונעמי המשיכו ללוות אותי גם לאחר השיפוץ בכל שאלה או בעיה אם הייתה כזו וזה לא מובן מאליו. אני מודה לשרה ולנעמי על החוויה ועל התוצאה ומאושר שבחרתי בהן להיות המעצבות של דירתי”

רוני אמירה
ראשון לציון

לפני

משפצים