הום סטיילינג

הלבשת הבית / הום סטיילינג

"לא על הואזה לבדה"

רבים שואלים את עצמם מה משמעות המילים הלבשת הבית או במונח הלועזי הום סטיילינג ? אחרים שהבינו את המשמעות חושבים שקניה של ואזה (אגרטל) גדולה וצבעונית יעשה את ההבדל.

אז זהו שלא! כשמזכירים את המושג הום סטיילינג מתכוונים לשדרוג הבית או העסק – כולו או חלק ממנו – מתוך רצון להעניק לו סגנון ייחודי משלו, מראה מחודש, עדכני, בהתאמה לתקציב וללא שבירת קירות, כשהמשמעות היא להכניס צבע, וחפצים/רהיטים לבית או לעסק, תכנון תאורה מלאכותית וניצול התאורה הטבעית בהתאמה לאנשים השוהים במקום תוך הקפדה על מינונים, על ניצול נכון של החלל כולל תכנון פתרונות אחסון והתאמת חפצי נוי וטקסטיל.

הום סטיילינג משמעותו מצד אחד להשתמש בחפצים קיימים, אוספים של בני הבית, פריטים בעלי ערך רגשי – מזכרות מהסבתא/הורים/דודה, תמונות משפחה, למחזר רהיטים ישנים או אפילו להשתמש בהם כמו שהם מצד שני אם אין או שממש לא מעוניינים "למחזר" ניתן לרכוש חפצי נוי חדשים.

שמתם לב לעובדה שכשאנחנו נכנסים לבית בזמן שיפוץ או אפילו צביעה בלבד וכשאנחנו מדברים נשמע הד!, אם נאבזר את החלל ההד יעלם אבל גם אם אתם נכנסים לבית שכבר רוהט אבל אין תאורה אלא רק חוטים תלויים עם בית מנורה או אין שטיח/תמונות/וילונות גם אז תיווצר תחושת ריקנות וישמע ההד הלא נעים.

אין ספק שהלבשת הבית משדרגת את החלל עצמו אבל גם את האוירה. מה יותר נעים מלהיכנס לבית שמשרה עלינו אוירה של רוגע אחרי יום עבודה עמוס, בית שנעים לנו לשבת ולהביט סביב להיזכר ברגעים שקיבלנו את המזכרות או בטיולים שערכנו ושם קנינו חפצים שהתלהבנו מהם.

זו משמעות ההום סטיילינג !!

למי מתאים הום סטיילינג ?

לאלו שתקציבם נמוך ועדיין היופי, הנוחות והאוירה חשובה להם, לגרים בבית ישן ורוצים שינוי קל, לרוצים לשדרג רק חדר אחד או שניים בבית, לאלו הגרים בדירות שכורות ורוצים להרגיש בבית או לאלו הרוצים לשדרג את מקום העסק שלהם.

הום סטיילינג זוהי הדרך להשיג מראה חדש לבית/לעסק ע"י שינוי וריענון החלל, בעזרת שילוב נכון של רהיטים, חפצי נוי (אפילו ואזות) וטקסטיל יהפוך הבית למקום נעים שכייף לגור בו ומקום העבודה שלכם יהפוך למקום שכייף לשהות ולעבוד בו.

עיצוב הבית ב 4 שעות

רוצים בית מעוצב, מאורגן ומותאם לכם בדיוק – אבל לא יודעים איך להתחיל?
Call Now Button
×
דילוג לתוכן