עיצוב פנים

עיצוב פנים שישאיר אתכם בבית

ארכיטקטורה הוא השם היווני של מקצוע תכנון המבנים ואדריכלות הוא השם הלטיני של אותו תחום.

ומהו עיצוב פנים?

עיצוב פנים הינו מקצוע שהתפתח במאה ה- 20 מתוך מקצוע האדריכלות העוסק בתכנון חיצוני ופנימי של מבנים בדרך כלל חדשים ועד המאה ה- 20 נחשב כמקצוע אחד. עיצוב פנים עוסק רק בתכנון החללים הפנימיים לפרטי פרטים ואינו עוסק בתכנון של מבנים שלמים כמו מקצוע האדריכלות.

אם נרצה להבין יותר אז:

בעבר הלא רחוק רק אדריכלים תכננו בתים/דירות. יחד עם מהנדס שחתם על תכניות אותן הגישו לאישור העיריה והבתים נבנו, מה שחשוב היה אז וגם היום הוא לתכנן את הבית שלא יחרוג מאחוזי הבניה המותרים.

שנים אח"כ התפתח מקצוע העיצוב ולתחום נכנסו מעצבי הפנים, על עבודת האדריכל אסור לוותר, אבל במקרים רבים אנשים רוכשים בתים יד שניה שתוכננו עבור הדיירים הקודמים או דירות "על הנייר" שתוכננו בהתאמה לשטח קיים ואולי אפילו לדרישות היזם/קבלן.

אנשים הרוכשים דירות יד שניה או אפילו הרוכשים דירות קבלן על הנייר, יודעים היום שתחום עיצוב הפנים חשוב מאוד. כיום מתכננים את פנים הבית לפי דרישות וצרכי הרוכשים, למשל – זוג שילדיו עזבו את הבית החליט לשפץ ולהרחיב את חדר השינה על חשבון החדר הצמוד ואת המטבח איחד עם פינת האוכל . לפעמים התכנון הוא הפוך ואם אפשר אז הופכים דירה בת 3 לדירת 4 חדרים כדי ליצור חדר שינה נוסף או אפילו חדר עבודה.

על כל זה אחראים מעצבי הפנים:

עיצוב פנים מאפשר תכנון פנים הבית מחדש (לעיתים יש צורך באישור מהנדס לשבירה או הזזת קירות ו/או בעזרתו של אדריכל) בהתאם למגבלות של החלל מאחר וזהו חלל קיים לא תמיד ניתן להזיז מיקומי אינסטלציה (גם לא בדירות על הנייר).

מעצבי פנים מכינים תכניות עבודה כמו למשל: תכניות הריסה/בניה, תכניות חשמל, העמדת ריהוט, פריסות אריחים, תכניות צבע ועוד. מעצבים רבים מכינים גם הדמיות ללקוחות באמצעותן הלקוחות מבינים טוב יותר איך הבית בו יתגוררו יראה, מעצבי פנים מלווים את הלקוחות לחנויות ועוזרים להם לקבל החלטות נכונות ברכישת אריחים, כלים סניטרים, ריהוט, מלווים לחברת המטבחים או לנגר פרטי לצורך תכנון נכון של המטבח, ממליצים על בעלי מקצוע איכותיים וכל זה עד לקבלת המפתח לבית המעוצב.

מעצבי פנים המלווים אתכם בזמן שיפוץ, שדרוג ועיצוב הבית יהפכו את התהליך לחוויה נעימה ואת הבית לחממה.

בקיצור – עיצוב שישאיר אתכם בבית

חייגו עכשיו 054-972-0131 או צרו קשר

עיצוב הבית ב 4 שעות

רוצים בית מעוצב, מאורגן ומותאם לכם בדיוק – אבל לא יודעים איך להתחיל?
Call Now Button
×
דילוג לתוכן